כמעט כולנו אוהבים לקשט את קירות הבית בתמונות שונות. תמונות על הקיר מוסיפות חן ויופי רב למרחב הביתי, וגם הופכות אותו לאישי הרבה יותר – אחרי הכל, בכל בית תמצאו תמונות אחרות על הקיר. על מנת להפיק את המירב מהקירות שלכם מומלץ לבחור בקפידה תמונות איכותיות גם מבחינת תוכן וגם מבחינת המעטפת הטכנית, ועל כן כדאי להשקיע בפיתוח תמונה על בד קנבס. במאמר הבא נציג 5 יתרונות שיש לתמונה מפותחת על קנבס על תמונה רגילה.

 

"להרגיש" את התמונה

אמנם לא מדובר בסרט אווטאר, אבל גם עם תמונות קנבס ניתן להשיג אפקט מסוים של תלת ממד. תמונות קנבס יוצאות מהקיר ונותנות לצופה תחושה יותר מוחשית ומציאותית בהשוואה לתמונה רגילה ושטוחה. לכן הן מוסיפות עוד רובד מעניין וייחודי לתמונה, ללא קשר לנושא המצולם או מצויר בה, ומשרתות היטב את המטרה שלשמה תמונות לסלון נועדו: להכניס עניין.

 

כשהסלון הופך לגלריה

תמונות קנבס ישר מזריקות לבית אווירה של איכות. בשל רמת הגימור הגבוהה שלהן הן מקנות למתהלכים בסלון תחושה שהם כמעט במוזיאון. האפקט הזה גדל עוד יותר עם מדובר בכמה תמונות קנבס המפוזרות במרחב ולא בתמונה אחת ויחידה. אל תתפלאו אם לאחר שתתלו תמונות קנבס תתחילו פתאום לשמוע קריאות להיות בשקט משאר דיירי הבית – יכול להיות שהם יחשבו שהבית הפך לגלריה.

 

לחשוב מחוץ למסגרת

פיתוח על תמונות קנבס נושא גם יתרון פרקטי לא מבוטל. כשמשתמשים בקנבס אין צורך במסגור כמו בתמונה רגילה שתולים על הקיר. מדובר בחיסכון תעסוקתי של ממש: לא צריך להשקיע מחשבה בבחירת מסגרת ובהתאמתה לתמונה התלויה, וזאת מבלי להוריד ברמה האסתטית של התמונה ומבלי לפגום מחוויית הצפייה בה. מסקנה מתבקשת נוספת מהיעדר המסגור היא שקנבס מתאים לכל תמונה. לא משנה הצבעים, המרקמים או התבניות: מאחר ואין צורך להתאים לתמונה מסגרת היא בוודאות תשתלב יפה על הבד.

 

רזולוציה מנצחת

תמונות קנבס מאפשרות רזולוציה גבוהה ואיכות מעולה של התמונות. הן נותנות לתמונות מעטפת אשר מיטיבה איתן וגורמת להן להיות חדות וברורות מתמיד. ניתן לראות פרטים רבים יותר וברמת חדות ודיוק גבוהה יותר לעומת תמונה רגילה.

 

מת להתקמט

תמונות רגילות הן דבר די רגיש. לאורך הזמן בלאי עשוי להשפיע עליהן וללא מסגרת נאותה הן עלולות להתקמט, לדהות ואך להינזק ללא היכר בסיטואציות מסוימות. תמונות קנבס מציגות עמידות גבוהה בהרבה אל מול המפגעים השונים. בנוסף, אין כלל סכנת התקמטות כשמדובר בסוג כזה של תמונה. כשיש קנבס על הקיר, אפשר להזמין את האחיינים הקטנים להתרוצץ בבית בלי חשש לניתוץ מסגרות, יצירת קמטים מכוערים או סכנות פוטנציאליות אחרות אפשריות (עם זאת שימו לב שהם לא רצים עם טוש ומוסיפים "אמירות אמנותיות" לתמונות. עם זה הקנבס כבר לא יכול להתמודד).

קנבס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *