שערים חשמליים הם מאוד פופולריים, בעיקר בשנים האחרונות. הם מותקנים בבניינים, בבתי עסק ובבתים פרטים. יחד עם זאת, כמו כל מוצר חשמלי, לעיתים לשערים חשמליים יש תקלות. בסופו של דבר שער חשמלי דורש תחזוקה שוטפת על מנת לשמור על תקינותו לאורך זמן. אז בכדי לדעת איך להתמודד עם התקלות האלה, בואו נכיר כמה תקלות נפוצות.

 

תקלה בהזנת החשמל לשער

אחת מהתקלות הנפוצות ביותר בשערים חשמליים, איך לא, היא בחשמל. התקלה המרכזית היא מערכת חשמל המניעה את השער. ברגע שיש תקלה באספקה של החשמל לשער, והיא באחריות בעל השער, עשויה להיות תקלה של ניתוק או אספקה שהיא איננה סדירה של חשמל, ולכן היא פוגעת בתפקוד של השער.

 

תקלה במנגנון ההנעה

לכל שער חשמלי יש מנגנון מיוחד. מנכן זה אחראי לפעולת הפתיחה והסגירה של השער. מנגנון זה מותאם לכל שער וגם לפי המבנה ואופן הפתיחה של שהשער. מנגנון בדרך כלל נועד לפתיחה וסגירה, אך לעיתים יכולה להיווצר תקלה אשר תשבית את הפעילות של השער.

תקולות נפוצות במנגנון הן כאשר גיר נשרף ויוצא מכלל שימוש, פס שיניים שסטה ממקומו, תושבות מנוע, מסבים שבלו משימוש השער ויש להחליפם ועוד. כתוצאה מכך שער יכול לא לפעול עשורה. כל אחד מחלקי המנגנון חייבים להיות תקינים על מנת לאפשר פעילות תקינה כפי שצריך מהשער.

 

תקלה במערכת פיקוד ובטיחות

את פעילות הפתיחה והנעלה של שערים חשמליים מבצעים על ידי מערכת פיקוד מתקדמת. בעבר פעולות אלה היו יותר מבוצעות על ידי שלט רחוק, או אפילו לחצן. כיום הפעולות הללו מתבצעות באמצעים מתקדמים הרבה יותר. למשל ניתן לבצע פעולות באמצעות של טלפון או אפליקציה ייעודית ועוד. אך כאשר יש תקלה באחד מהם, תוכלו לחוות תקלות בפתיחה או בסגירת השער.

 

לא משאירים אתכם לבד

אצלנו בחברת תראה לי דלת בחרנו בספקים מומלצים במיוחד בתחום השערים. לא רק בחרנו בספק זה, אלא גם התלוונו אליו מתחילת התהליך ועד סופו. ״תראה לי דלת״ התלווה לספק מומלץ לשערים, אך לא עצרו בכך. הם גם ביקרו במפעל הספק, בדקו את איכות המוצרים שלו, ורק אחרי שהיו שבעי רצון מכך התלוו אל הספק למגוון עבודות התקנה.

כך הם בדקו את איכותו של הספק וגם את אמינותו. לאחר מכן, בדקו עם הלקוחות אם הם מרוצים ושבעי רצון מהשירות, רק לאחר מכן בחרו אותם במיוחד עבורכם. אז למה אתם מחכים? בקרו עכשיו באתר ״תראה לי דלת״ והתרשמו ממגוון עבודות. חשוב לציין שכל הסרטונים והתמונות באתר הם אותנטיים ובמיוחד עבורכם.

 

לסיכום

שער חשמלי הוא מאוד פופולרי בקרב אנשים רבים. שערים חשמליים יכולים להיות בכל מקום, כמו בבתים פרטיים, בניינים מקומות עבודה ועוד. בכדי לדעת עוד על תקלות ועל בעלי מקצוע, היכנסו עכשיו ל״תראה לי דלת״.

שער

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *