יצא לכם לבקר בבית של מכרים, קרובי משפחה או אולי השכנים שלכם ולגלות שמשהו חסר בעיצוב של הבית? סביר להניח שאתם מהנהנים כעת מול המחשב ואתם יודעים בדיוק על מה אנחנו מדברים. כולנו נתקלים במצב שכזה, שבו אנחנו רואים אצל אחרים או בביתנו שלנו שיש משהו שחסר – אבל אנחנו לא יודעים להגיד מה. בשורות הבאות נציין בפניכם את 3 הרהיטים שאסור לוותר עליהם, 3 הרהיטים שיפתרו לכם את התעלומה.

 

איך הגענו דווקא ל – 3 הרהיטים הללו?

לאחרונה מצאנו את עצמנו מבקרים לא מעט סלונים של מכרים שלנו. חשוב לנו לציין שכשאנחנו אומרים "מבקרים", הכוונה היא ל- 2 המשמעויות של המילה. מבקרים מבחינת ביקור וגם מבקרים מבחינת ביקורת. שכן, יוצא לנו לראות לאחרונה לא מעט סלונים שמשהו חסר בהם. הדבר גרם לנו להבין שצריך לכתוב על כך מדריך שיאפשר לכל אדם להבין מה חסר בסלון שלו. ריכזנו את המומחים הבאים בתחום:

  • מעצבי פנים
  • נגרים
  • מומחים בתחום עיצוב הבית

המומחים הללו סייעו לנו להגיע אל 3 הרהיטים שפשוט חייבים להיות בכל בית. הנה כל הפרטים שאתם צריכים לדעת בנושא:

 

רהיט מספר 1 שאסור לוותר עליו בשום בית – כורסא

יכול להיות שיש לכם בבית ספת ר, ספת 2 או שלושה מושבים, אבל אם אין לכם כורסא, אתם פשוט חייבים לצאת מיד ולרכוש אחת. כורסא שתואמת למערכת הישיבה שלכם מאזנת את המראה של הסלון. אם לא די בכך, היא מאפשרת לאורחים שלכם שרוצים קצת ספייס, לשבת במקום שבו אף אחד לא ייצמד אליהם.

למקרה שאתם רוצים לקנות ממש עכשיו כורסא שכזו, אתם יכולים פשוט להיכנס אל האתר של קאזה, לבצע רכישה מידית ולהיות בטוחים שהסלון שלכם לא צריך יותר מזה.

 

רהיט מספר 2 שאסור לוותר עליו בשום בית – שולחן קפה

לא פעם אנחנו שומעים על בעלי בתים שבוחרים לוותר על שולחן הקפה מסיבות שונות. יש מי שמתרצים  את המחסור שלו בעובדה שיש להם שולחן פינת אוכל. רבותיי, זה הזמן להגיד למי שבוחרים מסיבה לא ברורה לוותר על שולחן קפה – אל תעשו זאת! שולחן קפה מאפשר לכם למצוא זמן לנוח עם כוס קפה, עוגה ועיתון. בלעדיו, הסלון שלכם פשוט לא שלם.

 

רהיט מספר 3 שאסור לוותר עליו בשום בית – הדום

יש מי שסבורים שהדום הינו מיותר. אם אתם דוגלים בסברה זו, כדאי שתדעו שאתם טועים. שכן, הדום מאפשר להרים רגליים אחרי יום ארוך וליהנות מכוס קפה שמחכה לכם על שולחן הקפה שלכם בזמן שאתם יושבים על הכורסא. אי אפשר לוותר עליו בשום אופן.

 

לסיום

כעת אתם יודעים מהם 3 סוגי הרהיטים שאסור לוותר עליהם בשום בית, כך שנותר לכם לדאוג שיהיה לכם אותם.

מעצבי פנים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *