כאשר מארגנים אירוע בעונות החורף והסתיו, או בלילה קריר, מתעורר צורך להוסיף אמצעי חימום לאירוע, על מנת שהאורחים ייהנו, ולא יתקררו. אמצעי החימום המומלץ והאפקטיבי ביותר עבור  אירועים, הוא פטריית חימום. חברת עידנ'ס מציעה מגוון פטריות חימום להשכרה, שיספקו לאורחים שלכם חוויה נעימה וחמימה. עוד על האתר עידנ'ס תמצאו בקישור.

 

היתרונות של פטריות חימום

לרוב, מארגני אירועים נוהגים להשכיר פטריות חימום לאירוע. בחירה זו מושפעת מהיתרונות הרבים שיש לפטריות חימום בהשוואה לאמצעי חימום אחרים. להלן מספר יתרונות שמהווים סיבות להשכרת פטריות חימום לאירוע:

 

שימוש באוויר פתוח:

בשונה מאמצעי חימום אחרים, ניתן להשתמש בפטריית חימום גם בחוץ, באוויר הפתוח. יתרון זה, מועיל מאוד כאשר עורכים אירוע בגן אירועים, בחצרות ועוד.

 

ניידות:

בשונה מאמצעי חימום אחרים, פטריית החימום ניידת. בעזרת הניידות של פטריית החימום ניתן להניע אותה בקלות, ולהציב אותה כמעט בכל מקום. יתר על כן, בזכות הניידות שלה, האחסון של פטריית החימום פשוט, ולא דורש ממארגן האירוע מאמץ מיוחד.

 

אופן החימום:

אמצעי חימום רבים מייבשים את האוויר ויוצרים תחושת מחנק בעת השימוש בהם. לעומת זאת, פטריות החימום אינן מייבשות את האוויר, ומפיצות חום באופן נעים ולא מציק.

 

מראה ועיצוב:

פטריית החימום נחשבת לכלי דקורטיבי. בנוסף, ישנם דגמים רבים של פטריות חימום, כך שמארגן האירוע יכול לבחור את הפטרייה המסוימת שמתאימה עבורו ועבור האירוע.

 

סוגי פטריות חימום

ישנם שני סוגי פטריות חימום:

פטריית חימום שמבוססת על גז:

בפטרייה זו מותקן בלון גז שניתן להחלפה במקרה הצורך ושבאמצעותו נוצר החום שהפטרייה מפיצה. השימוש בגז מספק חום איכותי באופן יעיל ומהיר.

 

פטריית חימום שמבוססת על חשמל:

על מנת להשתמש בפטריית החימום הזו, נדרש חיבור קרוב לחשמל. שימוש בפטרייה זו חוסך ממארגן האירוע את הסיבוך הכרוך בהחלפת בלוני גז. יתר על כן, השימוש בפטרייה המבוססת על חשמל מספק חימום של האוויר ללא פליטת חומרים.

קיימים הבדלים רבים בין שני סוגי פטריות החימום. כאשר אתם בוחרים בעידנ'ס פטריית חימום לאירוע שלכם, יש לשים לב ולהתחשב בהבדלים הבאים:

 

ריח:

השימוש בפטריית חימום שמבוססת על גז פולט ריח שעלול להיות לא נעים עבור החוגגים והאורחים. לעומת זאת, כאשר משתמשים בפטריית חימום שמבוססת על חשמל, לא נפלט ריח, והאוויר מתחמם ללא תופעת לוואי זו. לפיכך, אם הריח באירוע משמעותי עבורכם, מומלץ לשכור פטריית חימום שפועלת באמצעות חשמל.

 

משקל:

המשקל של פטריית החימום שמבוססת על חשמל קטן משל פטריית החימום שמבוססת על גז, מכיוון שהיא לא כוללת בתוכה בלון גז. לפיכך, ההנעה של פטריית החימום שמבוססת על חשמל תהיה קלה ופשוטה יותר.

 

מהירות חימום:

כאשר משתמשים בגז, הפטרייה מספקת חום איכותי שמתפזר במהירות, באופן אחיד בכל הסביבה שלו. לעומת זאת, כאשר משתמשים בחשמל, למנגנון החימום החשמלי של הפטרייה, לוקח זמן ארוך יותר עד החימום שלו. בנוסף, החום שפטריית החשמל מפזרת, מתפזר באופן ממוקד יותר ולא מחמם את כל הכיוונים.

 

ניידות:

פטריית חימום שמבוססת על גז ניידת יותר בהשוואה לפטריית חימום שמבוססת על חשמל. שימוש בפטרייה המבוססת על חשמל, דורש חיבור זמין לתשתית החשמל. לעומת זאת, השימוש בפטרייה שמבוססת על גז אינו תלוי בסביבה וניתן לבצע אותו בכל מקום.

לסיכום, שכירת פטריית חימום היא הכרחית כאשר מארגנים אירוע. ישנם יתרונות רבים לפטריות החימום בהשוואה לאמצעי החימום הרבים. כאשר שוכרים פטריית חימום לאירוע יש להתחשב בשיקולים וביתרונות של פטריות החימום השונות שפועלות בעזרת מקורות אנרגיה שונים.

בהצלחה!

 

כלי חימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *