אי אפשר להתכחש לזה שילדים, כמעט בכל גיל, הם יצורים מלאי מרץ ועתירי אנרגיה. לכן יש חשיבות לבחירה של פעילויות שמעודדות ומאפשרות תנועה ופריקת אנרגיה, כדי לגרום לילדים להיות פעילים וליהנות ביחד. אחת הדרכים הטובות ביותר להקים עולם של תנועה ופעולה בכל לוקיישן הוא מתנפחים. נציג כאן 5 סוגים של מתנפחים פופולריים שיוסיפו אקשן למסיבת יום ההולדת.

 

1. מתנפחים לגיל הרך

מתנפחים רגילים, שמתאימים לילדים בגיל בית הספר היסודי עלולים להיות מסוכנים מאוד לפעוטות ולכן יש אפשרות להביא למסיבת יום הולדת גם מתנפחים מיוחדים לגיל הרך. מתקנים מתנפחים שמותאמים לגיל הרך הם קטנים יותר ובעיצובים צבעוניים ומושכים. כמו כן הם בטוחים יותר ומאפשרים קרבה של מבוגר משגיח. יש מתקנים מתנפחים שעוצבו במיוחד כדי לתרום להתפתחות החושית והקוגניטיבית של הפעוטות שמשחקים בהם.

1. מתנפחים לגיל הרך

 

2. מסלולי מכשולים ומבוכים

ילדים בגילאי בית הספר היסודי יכולים ליהנות ממתקנים מתנפחים רגילים אבל יעדיפו בהרבה מתקן שיש בו מטרה ופעולה. לצורך הזה קיימים היום מסלולי מכשולים מתנפחים ואפילו מבוכים מתנפחים, כך שהילדים גם נהנים מהפעילות הגופנית וגם חשים סיפוק בעקבות הצלחה במשימה מאתגרת. מתקנים כאלה תורמים מאוד גם לפיתוח מיומנויות מוטוריות וגם כתרגול של עבודת צוות ותחרות.

 

3. מתנפחים עם מים

בריכות מתנפחות הן רק סוג אחד של מתנפחים שמשלבים מים. בין השאר יש מסלולי מכשולים שלמים שפועלים בשילוב מים, מגלשות מים מתנפחות בשפע של גדלים וגבהים וגם מתקנים שונים לשחייה ולמשחק ומתקני התזה שמאפשרים ריענון בחום הקיץ. חשוב להודיע למשתתפים במסיבה מראש שהפעילות עומדת להיות רטובה כדי לאפשר לילדים להתלבש בהתאם.

 

4. מתקן טיפוס מתנפח

מתקני טיפוס מתנפחים מאפשרים לכם להביא קיר טיפוס אל הפארק השכונתי ולאפשר למשתתפים במסיבת יום ההולדת ליהנות מאתגר פיזי ומנטלי של טיפוס. בנוסף לקיר טיפוס עם ידיות אחיזה ונקודות עיגון, יש אפשרות לבחור במתנפחי טיפוס מסוגים אחרים. הבחירה במתקן טיפוס מתנפח דורשת יותר מקום ויותר תקציב ממתנפחים אחרים ולכן חשוב לוודא שכל משתתפי המסיבה מעוניינים במסיבת טיפוס.

 

5. מתקני אקסטרים מתנפחים

מתקני האקסטרים המתנפחים הם שיא התחכום המתנפח ומשלבים את הנוחות של המתקנים המתנפחים עם תחום האקסטרים שהוא טרנד מרכזי בשנים האחרונות. בין מתקני האקסטרים אפשר למצוא מסלולי קומנדו, קיר טיפוס אקסטרים, זירת האבקות, מתקן אומגה ומתקן לקפיצות באנג'י. כל המתקנים אתגריים ומעוררי אדרנלין ומסוגלים ליצור חוויות בלתי נשכחות.

 

לסיכום

מתנפחים הם דרך נהדרת להוסיף אנרגיה וכיף לכל אירוע ולכל מסיבה. חשוב מאוד להקפיד על בטיחות, ביטוח והשגחה על הילדים בעת השימוש במתקנים והמגוון האדיר של סוגי מתנפחים מאפשר למצוא את המתקן המתנפח שיתאים לכל מי שחוגג יום הולדת, בכל גיל ועבור כל סוג של מסיבה ולהוסיף לחגיגות שלכם הרבה אדרנלין וצחוק.

5. מתקני אקסטרים מתנפחים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *