תלייה של תמונות מעוצבות על גבי קירות הבית צפויה לשפר את נראות החלל באופן ניכר. עובדה זו ידועה בקרב מומחים שעוסקים בתחום עיצוב הפנים. החלטנו לקחת אותה צעד אחד קדימה ולבדוק מהם סוגי התמונות שיכניסו אווירה צעירה, צבעונית ומגניבה לכל בית. נזמין אתכם להישאר כאן, כדי שתכירו במידע החיוני ותהיו בטוחים שתוכלו "לשבור" את העיצוב (המשעמם) הקיים אצלכם בזמן קצר.

 

הסוג הראשון – סט תמונות

סביר להניח שנתקלתם לא פעם בקירות מעוצבים שכוללים 5 – 6 תמונות (או יותר) שמסודרות על גבי הקיר באופן מושלם. אם כך, כדאי שתדעו שעיצוב מגניב זה מתאים לכל חלל. הסידור שלו עשוי להיות מורכב, במיוחד אם אין לכם ניסיון בתחום העיצוב. אם כך, כדאי שתדעו שיש לנו כמה טיפים שיקלו בהכנת הקיר:

  • תעדיפו תמונות עם 2 – 3 גוונים בלבד
  • תבדקו שהצבע הדומיננטי שמופיע בתמונות נוכח במרחב הנבחר
  • תבחרו בתמונות ללא מסגרת

רגע לפני שנמשיך לסוג התמונות הבא, נציין שתוכלו לרכוש סט תמונות קיים, כך שלא תצטרכו להתמודד עם המורכבות שמציאת תמונות עם סגנון דומה.

הסוג השני – תמונות מחולקות

לא ניתן לעסוק בתמונות מגניבות לבית, מבלי להציג את התמונות המחולקות שנחשבות לשם דבר בתחום העיצוב. אלה מגיעות בגדלים שונים והן מתאימות לכל קיר. אם תמיד חלמתם על תמונות כאלה, כדאי שתיכנסו לקטלוג תמונות לבית פיקסל דיזיין, מכיוון שבאתר זה תוכלו למצוא היצע רחב של תמונות שמחולקות ל – 2, 3 או 4 חלקים והן כוללות היצע רחב של הדפסים, לדוגמא, ציורים, תמונות נוף ועוד.

 

הסוג השלישי: תמונות וינטג'

רבים מאתנו מחזיקים בתמונות וינטג' שניתנו לנו בעבר מאדם קרוב. אם אתם מכירים בתרחיש זה ויש בידיכם תמונה דומה, כדאי שתנקו ממנה את האבק ותתלו אותה על הקיר. שכן, הטרנד החם ביותר בעולם העיצוב (אחרי התמונות המחולקות) כולל שילוב בין תמונות עדכניות לישנות. רגע לפני שנעבור לאפשרות הרביעית, נציין שתוכלו להכניס לתמונה זו טאץ' אישי. ההמלצה שלנו היא לנקות בעדינות את האבק שהצטבר על פלטת הזכוכית ולהמתין לייבוש. לאחר מכן, תוכלו לקשט אותה באמצעות טוליפ צבעוני ולעבור על קווי המתאר.

תליית תמונות מעוצבות

הסוג הרביעי: תמונות מעשה ידיכם

יש לא מעט סדנאות להכנת תמונות שיוציאו את היצירתיות שלכם החוצה. נמליץ לכם להירשם לסדנא מסוג זה, כדי שתוכלו להכין תמונה מעוצבת ומגניבה שתאפשר לכם להביא מעט מהאופי שלכם לבית. נציין שבכל סדנא ניתנת הנחייה אחרת, לדוגמא:

  • סדנא לציורי נוף
  • סדנא לציור פורטרט
  • סדנא זוגית ועוד

 

לסיכום

אלה היו 4 סוגי התמונות המגניבות שצריכות להיות בכל בית. בשלב זה אתם מכירים בהן מקרוב, כך שתצטרכו לבחור בסגנונות המתאימות לכם ביותר ולשלב אותם על גבי קיר פנוי. נאחל שתעשו זאת בסטייל, כדי שתוכלו ליהנות מקירות עם אופי ייחודי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *