הדילמה המוכרת ביותר שעולה לא פעם בקרב מנהלי משרדים קשורה לבחירת סגנון עיצובי של המשרד. כותבי מדריך זה יצאו לבדוק איך אפשר לפתור את הדילמה בקלות, כדי לחזור עם תשובה פרקטית שכל אחד יוכל ליישם. הישארו כאן ותגלו מהם 3 הסגנונות שהתגלו על ידינו, כדי שתוכלו לבחור את זה המתאים לכם ביותר.

 

עיצוב קלאסי

ברור שנפתח את המדריך בסגנון הפשוט שעשוי להתאים לרבים מכם. מדובר בסגנון סולידי שלא מכיל צבעים חזקים, אלא שם דגש על גווני לבן – שמנת. מי שיבחרו בסגנון זה יצטרכו לבחור ברהיטים עם גימור נקי, תוך תשומת לב לבחירה של הצבעים שלהם שצריכה להיות גם כן בהירה. חשוב לציין שמדובר בסגנון שנשמע פשוט ליישום, אך הוא דווקא נחשב למורכב יחסית. אם אתם לא רוצים להסתבך יותר מידי, תוכלו פשוט לבחור בסגנון קליל יותר מבין שני סגנונות העיצוב שיוצגו בהמשך.

מנהלי משרדים

עיצוב היי – טק

אי אפשר לכתוב על סגנונות עיצוב למשרד מבלי להציג את הסגנון ההייטקיסטי שהפך לשם דבר בשנים האחרונות. אתם בטח מבינים שמדובר בסגנון שמתאים לחברות היי טק (אבל לא רק). הוא שומר מצד אחד על חדשנות, אך מהצד השני יש בו הרבה מהסולידיות.

סגנון זה יאפשר לכם לבחור בגוונים בהירים לצד גוונים דומיננטיים, רק תצטרכו לשים לב שאלה משתלבים טוב בחלל הקיים. נציין שעיצוב זה נחשב למינימליסטי, כך שתצטרכו לסדר חדר צדדי שבו יהיו מדפי מתחת למחסן שיאחסנו את כל המסמכים והאביזרים המשרדיים. שכן, בניגוד לעיצובים אחרים, אלא לא יוצגו לראווה מבעד לארונות זכוכית.

 

עיצוב כפרי

סביר להניח ששמעתם לא פעם על עיצוב זה בהקשר של מטבחים. אם כך, אתם וודאי מבינים שמדובר בסגנון שמעביר תחושה נינוחה. לכן, הוא נבחר בדרך כלל על ידי בעלי משרדים עם טעם טוב שרוצים להעניק ללקוחותיהם הרגשה חמימה. נציין שבמרבית המקרים הם בוחרים להשתמש במוצרים של אריזון פתרונות מידוף, משום שאלה משתלבים היטב בעיצוב זה.

עיצוב היי-טק

איך תוכלו לבחור את העיצוב המתאים לכם ביותר?

בחירת סגנון העיצוב המתאים למשרד שלכם יכולה להתבצע תוך שימוש באפליקציות ייעודיות שיציגו בפניכם הדמיה מקצועית. הכוונה להדמיה שתיווצר לאחר שתבחרו את סגנון העיצוב הנבחר מבין השלושה. אפשרות זו מומלצת במיוחד למי מכם שצריכים לראות את התוצאה הסופית באופן ויזואלי, טרם הבחירה הסופית. כך שאינכם צריכים להתאמץ ולנסות לדמיין את המשרד שלכם, אלא פשוט לבחור את האפשרות המתאימה באפליקציה ולחזות בתוצאה.

 

השורה התחתונה – זה הזמן לבחור את הסגנון שלכם

עכשיו אתם מכירים ב – 3 הסגנונות הנפוצים ביותר שמתאימים לעיצוב משרדים. כעת תצטרכו רק לבחור את הסגנון המתאים לכם ולרהט את המשרד בהתאם. נאחל שתבצעו בחירה נכונה שתעביר את המסר הנכון לקהל הלקוחות.

בחר את הסגנון שלך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *