מעוניינים להתקשר עם חברה מקצועית לצורך פינוי בינוי של הבניין שלכם? ובכן, אנחנו כאן עם כל המידע החשוב ביותר הנוגע להתקשרות עם חברה אשר תעזור לכם לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר.

פינוי בינוי – מדוע מדובר באפשרות הטובה ביותר עבורכם בשוק הנדל"ן?

זה לא סוד כי שוק הנדל"ן בישראל חווה התעוררות מחודשת בשנים האחרונות, וזאת בשל תוכניות ממשלתיות אשר מקודמות ביתר שאת, כל זאת על מנת להעניק לציבור אשר צמא לכך דיור. מצוקת הדיור החריפה במדינה הובילה לשורה ארוכה של צעדים, כאשר אחד הפרויקטים הגדולים והמרשימים ביותר הוא ללא ספק תוכנית פינוי בינוי אשר קובעת כי בניינים אשר אינם עומדים בתקנים הבטיחותיים ואשר נבנו לפני שנות ה 60' יכולים לעבור תהליך של פינוי ובינוי, במסגרתו נהרס הבניין הישן ונבנה במקומו בניין רב קומות, כאשר הדיירים של הבניין מרוויחים דירה חדשה מהקבלן, לרוב דירה גדולה יותר עם מרפסת, חדר ממ"ד וכן חניות, כל זאת בהתאם לתוכניות המתאר. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי במידה ואתם מעוניינים להתחיל בפרויקט ולקבל דירה חדשה, עליכם להתקשר עם חברה מקצועית אשר היא בעלת מוניטין בתחום, כל זאת על מנת שתוכלו להיות בראש שקט כי אתם תעברו את התהליך על הצד הטוב ביותר.

 שני בתים למכירה

כיצד מתקשרים עם חברה מקצועית לצורך פרויקט פינוי בינוי?

תהליך של פינוי בינוי הינו תהליך ארוך אשר מצריך התקשרות עם חברה מקצועית, זאת בשל הבירוקרטיה הרבה אשר קשורה בתהליך כמו גם העובדה כי מדובר בפרויקט בסדר גודל עצום אשר מחייב שקיפות, מיומנות ועדכונים שוטפים, בהתאם להחלטות ועדה. בנוסף, על מנת לאשר את הפרויקט יש צורך בהסכמה של רוב הדיירים, ולכן רק חברה מקצועית אשר תדע לנהל את התהליך מא' ועד ת' תוכל להבטיח כי בסופו של דבר תקבלו את הדירה עליה חלמתם, ללא עלות כספית נוספת. לכן,מומלץ להיכנס לאתרים מתמחים ולברר אודות חברות אשר מתמחות בתחום של פינוי בינוי כמו גם תמ"א 38, כאשר הדגש צריך להיות על בדיקה מדוקדקת של הפרויקטים בהם הייתה מעורבת החברה, שנות הניסיון שיש לה בתחום וכן הצוות המקצועי אשר מועסק בחברה. אם אתם מחפשים חברה כזו, אנו שמחים להציג לכם את קבוצת אנגלאינווסט.

פינוי בינוי באמצעות החברה המובילה בישראל לתחום פינוי בינוי – אנגלאינווסט 

קבוצת אנגלאינווסט  הינה חברה מובילה בתחום התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ, בהצלחה יתרה. החברה, אשר חרטה על דגלה לספק את השירות הטוב ביותר מעניקה לכם אפשרות חסרת תקדים להתחיל הליך של פינוי בינוי אשר מתבסס על שנים רבות של ניסיון, והצלחה יתרה. לקבלת פרטים נוספים היכנסו לאתר בכתובת https://www.engelinvest.co.il השאירו פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם האפשרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *