בית המגורים ראשון שלכם כמשפחה הוא מקום שאתם רוצים לבנות תוך מחשבה מעמיקה על איכות החיים והסביבה בה אתם רוצים לנהל את חייכם. כל האספקטים של חיי המשפחה מתנהלים באזור המגורים בו אתם רוצים לחיות ועל כן מומלץ לחשוב על הפרטים הקטנים לפני שאתם יוצאים למסע החיפושים.

אמנם למחירי הדיור יש השפעה משמעותית מאוד על היכולות שלכם לבחור את השכונה המושלמת. הרי אם אתם עובדים תחת מגבלות תקציביות, יהיה לכם קשה הרבה יותר ליצור את רמת החיים שאתם רוצים בשכונות היקרות ביותר של צפון תל אביב.

ההחלטות הללו כוללות הסתכלות רחבה מאוד של כל תחומי החיים, ועל כל אחד ואחת מבני הבית העתידי. על כן, מומלץ לבצע הערכה ראשונית של כל המקומות בהם אתם מעוניינים לגור, על פי פרמטרים מוגדרים מראש.

סביבת מגורים

 

חמשת הדרכים לבחון את סביבת המגורים העתידית שלכם:

אם אתם רוצים לרכוש את הבית המושלם לכם, מומלץ לבחור את סביבת המגורים האופטימלית על פי חמשת הפרמטרים הבאים:

  • איכות החינוך – חינוך הילדים שלכם הוא התחום החשוב ביותר שאתם רוצים לתת עליו את הדעת. את בתי הספר בשכונה אתם רוצים לבחור בקפידה, ולבחון את רמת ההוראה והחינוך בהם. רק כך תוכלו להבטיח שאתם מעניקים לילדים שלכם את רמת החינוך וסוג החינוך שאתם מאמינים בו לטווח הארוך.
  • תמיכה משפחתית – גידול ילדים בישראל היא משימה שדורשת מכם, ההורים לא מעט משאבים של זמן וכסף. אך יחד עם זאת, לעיתים רבות אי אפשר להחליף את כל ההשקעה בקרבה להורים ולבני המשפחה האחרים שלכם. תמיכה של בני המשפחה היא חיונית לא רק לצורך קבלת סיוע שוטף בביבייסיטר, אלא גם כדי ליצור לכם אווירה מחבקת ותומכת. בין חגים משותפים לארוחות שישי משפחתיות, אתם רוצים להיות הכי קרובים שיש לאנשים שאתם הכי אוהבים.
  • מקום העבודה – נגישות למקום העבודה שלכם היא אספקט מהותי בבחירת מקום מגורים. אם אתם יכולים לנהל את שגרת היום יום במינימום זמן נסיעה לעבודה ובחזרה, אתם יכולים לפנות לעצמכם יותר זמן לטפל בענייני המשפחה ולשמור על לכידות ואווירה טובה בבית.
  • תחבורה ציבורית וניידות בשכונה – במדינת ישראל, יש חשיבות מיוחדת ליכולות הניידות שלכם. אם זו היא שכונה עם תשתיות תחבורה נוחות, אתם יכולים להתנייד לאורך כל שעות היום בקלות ממקום למקום, גם ללא שימוש ברכב פרטי. כך גם תוכלו לחסוך בעלויות ולאפשר רמת חיים גבוהה יותר.
  • סביבה חברתית – "השכנים נאים בעינייך?" אם נאים הם ואתם מרגישים בנוח בסביבה החברתית בה אתם חיים, אתם יכולים ליצור חברויות עמוקות מאוד לטווח הארוך אשר יאפשרו לכם להרגיש בבית, גם מחוץ לבית. מה גם שאתם רוצים להבטיח שאתם נמצאים בסביבה נעימה לילדים שלכם, ולשכנים יש חלק חשוב בנושא.
    למה כדאי להשקיע בבית שלכם ולא ברכב? הכנסו לקרוא.

 

את הבית שלכם אתם מקימים במחשבה ותכנון

הבית הראשון שלכם הוא הבית בו תצברו כמות בלתי נגמרת של זיכרונות מיוחדים ובלתי נשכחים. החל מהימים הראשונים שלאחר החתונה ועד ללידות וליום הראשון בבית הספר. על כן, זהו בית מאוד סנטימנטלי לזוגות רבים והם מוכנים להשקיע משאבים רבים על מנת למצוא את נכס המושלם. במידה ואתם רוצים לרכוש נכס ולשדרג את סביבת החיים שלכם פנו לחברת String Estates שיווק נדל"ן למגורים.

אבל אל תשכחו, הנכס הוא רק חלק אחד מתוך ההחלטה שלכם. כאשר אתם יוצאים מדלת הבית בכל בוקר, אתם מוקפים בשכנים ובסביבת מגורים אשר גם לה יש השפעה משמעותית על איכות החיים שאתם תיצרו לילדים שלכם ולכם. לפיכך, ההחלטה על הבית החדש שלכם צריכה לקחת בחשבון מכלול חישובים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *