יש לכם התלבטות בין האפשרות להשקיע מעט בבית ולעשות בו שיפוץ ובין האופציה של השקעה ברכב? אם כך, כדאי שתדעו: השקעה ברכב לא באמת תחזיר את עצמה ולא תניב פרי לעומת השקעה בבית שכן תעלה את ערכו. לכן, בסופו של דבר, כאשר צריך לבחור בין השניים, כמעט תמיד הבית זו תהיה השקעה חכמה יותר.

מבנה מגורים

איזה שיפוץ כדאי לעשות בבית?

האמת היא שכאשר מדברים על שיפוץ בבית לא תמיד מדברים על הצורך לשנות סדרי עולם. לפעמים כל מה שצריך זה לבחור בסך הכול חדר אחד שבו תעשו שיפוץ, וברוב הבתים חדר האמבטיה הוא החדר הבעייתי. כל בני המשפחה משתמשים בו ולכן, אם אתם יכולים לדאוג לכך שהחדר הזה יהיה יותר נקי, מסודר ונעים, למה שלא תעשו זאת? לא תמיד צריך לעשות הרבה יותר מאשר לקנות שיש לאמבטיה, אז למה לחשוב פעמיים? כדאי לדעת שיש היום שיש בכל גוון, צורה וצבע שתרצו, כך שתוכלו אפילו לבחור משהו נועז שיכניס לא מעט אור וישנה את האווירה בחדר הרחצה.

כמה באמת יכול לעלות לכם שיפוץ בבית?

בין אם אתם חושבים לעשות שיפוץ בחדר הרחצה ובין אם תרצו לשפץ כל חדר אחר בבית, בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם השאלה כמה זה יעלה מטרידה אתכם. לכן, ממש כפי שהייתם בוודאי רוצים להיעזר בכלי כמו מחשבון ביטוח חובה לפני שאתם עושים ביטוח, כך כדאי יהיה גם לעשות מספר בירורים בנוגע לעלויות השיפוץ. ראשית, החליטו מה צריך להיות מבחינתכם ההיקף של השיפוץ ושנית, כדאי יהיה להחליט האם אתם רוצים לקנות את האביזרים ואת הכלים הכי יקרים שיש. לא תמיד אתם חייבים לבחור את השיש הכי יקר ולכן יש טעם לבדוק עוד כמה אפשרויות שונות. מה שבטוח זה שאחרי שתעשו שיפוץ בבית לא רק תוכלו ליהנות ממנו יותר, אלא גם תעלו בצורה כזאת את ערכו ולכן זו השקעה משתלמת.

מי יוכל לבצע את העבודה בשטח?

עוד דבר שישפיע תמיד על המחיר שתשלמו, זו כמובן השאלה מי יעשה את העבודה בשטח. האם מדובר על בעלי מקצוע שאתם מכירים ושישמחו לתת לכם הצעת מחיר מוזלת? או שאולי מדובר על אנשי מקצוע שמעולם לא שמעתם עליהם והמחירים אצלם גבוהים? יש טעם לפנות אל כמה בעלי מקצוע שונים, להזמין אותם למקום ולבקש מהם הצעות מחיר. כך תוכלו להבין איפה אתם עומדים, כמה זה יכול לעלות ואיפה מחכה לכם ההצעה הכי טובה שיש. על שיפוץ הבית לא תמיד כדאי להוציא את כל החסכונות אך מצד שני גם לא תמיד מומלץ לבחור את אנשי המקצוע שיגבו את המחירים הכי נמוכים שיש. לכן שווה להשקיע, לברר מחירים ולבחור הצעה שנראית לכם סבירה.

למידע נוסף כנסו לכאן: http://practic.org.il

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *