אם אתם מעדיפים לבנות חנייה מקורה לרכב, כנראה שאתם לא מוכנים לקבל את העובדה, שחודשי יולי-אוגוסט מרתיחים לכם את המושבים. מעבר לכך, אתם מודעים גם לעובדה, שנזקי השמש לפח הרכב ולחלקי הפלסטיקה הם רבים. אז ככה תימנעו מנזקי השמש ותהנו מרכב מוצלל וקריר גם בקיץ:

כולנו מכירים את נזקי השמש, שלא מאחרים להגיע גם ברכבים חדשים. אפילו שבימינו אנחנו נהנים מרכבים באמת איכותיים, עדיין השמש עשויה לפגוע בצבע הרכב, בחלקי הפלסטיק בפנים, לגרום לצבע הריפודים לדהות ועוד. אז אם אתם מעוניינים להימנע מכל זה, תמיד יהיה עדיף להחנות את הרכב במקום מוצל וקריר, במקרה הזה, חניה מקורה לרכב. אז, לידיעתכם, ישנן בימינו אפילו ערכות שמגיעות אליכם הביתה, מה שיצריך ממכם הרכבה, לפעמים אפילו הרכבה פשוטה.

 

רכב מוצלל ונעים: כל מה שצריך לדעת על בנייה של חנייה מקורה לרכב

אם חניות מקורות מסוימות מגיעות בתור ערכות להרכבה עצמית, במקרים אחרים יהיה צורך גם לבנות חניה מקורה באופן עצמאי לחלוטין. במקרים אלו של בניית חניה מקורה באופן עצמאי, בדרך כלל יהיה צורך לקדוח ברצפת הבטון, למקם את החניה (לרוב בעזרת ברגים מסוג ג'מבו שמותאמים לבטון), להכין מלט ועוד שלל פעולות.

בשורה התחתונה, לא יהיה באמת ניתן להדריך אתכם כיצד לבנות חניה מקורה, מאחר שאתם בדרך כלל תצטרכו להסתייע באנשי מקצוע עבור כך. יחד עם זאת, בהחלט אפשר לתת מספר טיפים לבניית חניה מקורה לרכב. אז, קודם כל והכי חשוב, אנחנו ממליצים לכם תמיד להיות בטוחים במידות שאתם מודדים.

 

מקצועיות מכל הכיוונים: לקיחת מידות עבור בניית חניה מקורה לרכב

לקחתם מידות עבור בניית החניה? אתם מוזמנים לבדוק פעמיים אם המידות שלקחתם אכן נכונות. אם אינכם בטוחים כיצד יש למדוד את הספייס עבור החנייה המקורה העתידית, הקפידו להסתייע באנשי מקצוע כבר בשלב המוקדם הזה.

וכשמדברים על אנשי מקצוע מומלצים לבניית חניה מקורה לרכב, מדברים למעשה על כלל התהליך של בניית החניה עצמה. לרוב, ההמלצה הכי גורפת תהיה להסתייע באנשי מקצוע לאורך כל התהליך של בניית החניה, מה שיבטיח לכם את התוצאות הטובות ביותר.

 

בעבור איזה רכב נבנית החנייה המקורה?

כמובן, הכי חשוב, לפני שאתם מזמינים את אותם אנשי מקצוע, אתם צריכים לדעת בעבור איזה רכב אתם עומדים לבנות את החניה. אם אתם עומדים לרכוש יונדאי חדשה, אתם צריכים לקחת את המידות בהתאם לאותה יונדאי שאתם רוכשים.

עומדים לרכוש 4X4 גדול? ובכן, תצטרכו לקחת מידות בהתאם לכך גם. זאת ועוד, אם אפשרי מבחינת המרחב אצלכם, יהיה מומלץ לבנות חניה גדולה יותר ממה שאתם צריכים בפועל. מדוע יהיה צורך לקחת מידות גדולות יותר? בואו נדבר לרגע על התרחבות משפחתית, לדוגמה.

 

תיקחו בחשבון התרחבות עתידית והחלפה לרכב גדול יותר

חשבו על כך, מה יקרה אם תיקחו מידות מדויקות עבור בניית חניה לרכבכם הנוכחי, אבל בעתיד תחליפו לרכב גדול יותר? ובכן, יהיה כדאי להיות מוכנים לכך מראש עם חניה גדולה יותר ממה שאתם צריכים בפועל כיום.

זאת ועוד, אם ב"ה המשפחה שלכם תתרחב ויתווספו נשמות לתא המשפחתי, אתם תרצו לדעת שיש לכם את האופציה להחליף לרכב אחר מבלי להגדיל שוב את החניה. באופן הזה, כשאתם לקוחים מידות גדולות יותר ממה שאתם צריכים בפועל, אתם מוכנים מראש למצב של החלפת רכב נוכחי ברכב גדול יותר.

 

רכישת חניה מקורה באינטרנט

לידיעתכם, כיום ב-2020, ניתן גם לרכוש חניות מקורות דרך האינטרנט, כאלו שמגיעות אליכם בערכה מוכנה מראש, כמו שציינו כאן למעלה בשורות הקודמות. יחד עם זאת, גם ערכות אלו מצריכות יכולות טכניות מסוימות של בנייה והרכבה, ככה שיהיה מומלץ להסתייע באנשי המקצוע המתאימים.

בכל מקרה, בין אם אתם רוכשים רכב כזה או אחר ומתכננים חניה מקורה, תכננו אותה נכון ובצעו את השלבים הנדרשים לכך. עם הזמן, אתם תיווכחו כי הימצאותה של חניה מקורה לרכב עשויה לתרום תועלת אדירה. הרכב פחות יתיישן, הריפודים לא יתבלו, ואתם לא תסבלו בכל פעם שאתם נכנסים לרכב ביום קיץ חם. בהצלחה!

 

בית קרקע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *