רכשתם סלון חדש? שדרגתם את המטבח והוספתם גופי תאורה יוקרתיים? אם כך, אתם כנראה חושבים שהגיע הזמן להימרח על השזלונג החדש ולצפות בסדרה האהובה עליכם. אנחנו כאן כדי ליידע אתכם שתצטרכו לחכות עם זה זמן מה. שכן, יש דבר אחד חשוב שאתם חייבים ליישם מיד בסיום קריאת המדריך. הישארו כאן ותגלו מהו? ואיך תוכלו ליישם אותו על הצד הטוב ביותר? כדי שתוכלו ליהנות משקט נפשי לאורך זמן.

 

מה עושים עכשיו? ביטוח!

השקעתם הרבה כסף, כדי לגור בבית מעוצב ונעים. זה הזמן לרכוש ביטוח דירה שנחשב לנפוץ ביותר בישראל. חשוב לציין שתצטרכו לבדוק שמדובר בביטוח שכולל את הפוליסות הבאות:

  1. ביטוח מבנה: הבית שלכם עשוי להינזק כתוצאה משריפה, פיצוץ בנצרת, נזקי טבע או אפילו פיצוץ של בלון גז (קרו מקרים בעבר). לכן, עליכם לבחור בביטוח מבנה שיאפשר לקבל פיצויים שייגרמו בעקבות אחד או יותר מהמצבים הללו
  2. הפריטים יקרי הערך שקניתם עלולים להיגנב או להיפגע כתוצאה מנזקים חיצוניים (כמו אלה שהוצגו לעיל). מדובר בתרחיש אימים שעשוי לגרום לפגיעה כלכלית כבדה. לכן, כדאי להחזיק בביטוח תכולה שיפחית את הנזק הכספי באופן ניכר

ביטוח

השלב הראשון – השוואת מחירים

כידוע, השקעתם את מיטב כספכם ברכישת ריהוט ופריטים שונים שהפכו את הבית שלכם למושלם. סביר להניח שבשלב זה אין לכם כסף מיותר לבזבז. לכן, נמליץ לבצע השוואת מחירים מקיפה שתאפשר לבחור בביטוח שמתאים לכם מבחינה זו. דעו שאתם יכולים לערוך סקר שוק מהיר ויעיל באמצעות חיפוש אחר ביטוח לבית פרטי עם חברת הומי שתעשה את העבודה עבורכם.

 

השלב השני – קבלת המלצות

פורומים, קבוצות פייסבוק ולשונית הביקורות של גוגל הן 3 הפלטפורמות שמרכזות המלצות מהימנות ועדכניות בכל הנוגע לביטוחים. נמליץ להשתמש בהן ולבדוק אילו חברות ביטוח מופיעות בהן והאם אלה קיבלו חוות דעת חיוביות מצד הגולשים? בירור מעמיק בנושא יקדם אתכם אל עבר הבחירה המושכלת.

 

השלב השלישי – בחירת פוליסה משתלמת

אל תמהרו לבחור בביטוח שיוצע לכם מצד חברת ביטוח אקראית. שכן, יש היצע רחב של פוליסות. חלק יאפשרו לכם לקבל פיצויים הולמים, בעוד אחרות עשויות להותיר אתכם עם פיצוי מינימלי. נמליץ לבדוק באותה הזדמנות את הפוליסה המשתלמת ביותר, כדי שתוכלו להיות מכוסים באופן מקסימלי.

 

לסיכום

רבים מאתנו משקיעים כסף רב ומאמצים בעיצוב הבית. שכן, זהו החלל שמאפשר לנו לשהות בו לזמן ממושך, יחד עם האנשים שאנו אוהבים במיוחד. כעת אתם יודעים שההשקעה הגדולה מחייבת רכישה של ביטוח דירה (מבנה + תכולה). שכן, זה מאפשר ליהנות משקט נפשי לאורך זמן. זו העת ליישם את הצעדים שהוצגו לעיל ולהעביר את המידע החיוני הלאה, כדי שהשכנים, קרובי המשפחה והחברים שלכם יכירו בהם ויישמו אותם.

חתם על הבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *